Versenyprogram

Ország Rendező Cím Időtartam Műfaj
Csütörtök, Szeptember 30, 14:00 – 15:30
Franciaország Merryl Roche Ínyenckonyha 0:24:15 kisjátékfilm 
Románia Ana Pasti Az éjszakában 0:20:53 kisjátékfilm 
Cseh Köztársaság Tomáš Hubáček Fibonacci 0:08:13 kísérleti film
Észtország Rao Heidmets Kód 0:09:25 animáció
Magyarország Nagy V. Gergő Az ezredes a vörös nőért sír 0:18:38 kisjátékfilm 
Franciaország/Olaszország Magda Guidi, Mara Cerri Álmok a mezőn 0:10:11 animáció
Csütörtök, Szeptember 30, 15:50 – 17:20
Magyarország Bohdan Herkaliuk A baleset 0:14:07 kisjátékfilm 
Oroszország Alena Shevchenko Zarnitsa 0:21:45 kisjátékfilm 
Magyarország Flóra Chilton  Még emlékszem 0:06:33 animáció
Belgium Arthur Lecouturier Küzdj tovább 0:19:59 kisjátékfilm 
Németország Michael Fetter Nathansky Távozás 0:10:17 kisjátékfilm 
Franciaország Suki Dominóvilág 0:06:25 animáció
Magyarország/Románia Tóthpál Béla  Smaragd fülbevaló 0:11:47 kisjátékfilm 
Péntek, október 1, 14:00 – 15:25
Ghána/Belgium Anthony Nti Jó éjt 0:20:33 kisjátékfilm 
Magyarország Beleznai Márk  Agapé 0:15:42 kisjátékfilm 
Hong Kong/Egyesült Államok Linhan Zhang Az utolsó komp Tap Mun szigetéről 0:13:46 kisjátékfilm 
Magyarország Csáki László  Bagatelle 0:01:50 kísérleti film
Spanyolország Cesar Diaz Víz 0:01:30 animáció
Oroszország Eugene Izraylit Felülnézet 0:13:24 kisjátékfilm 
Franciaország/Marokkó Randa Maroufi Ceuta kapuja 0:19:00 kisjátékfilm 
Péntek, október 1, 15:45 – 17:20
Németország Nagy Borbála  Pannónia dicsérete 0:27:03 kisjátékfilm 
Franciaország Nathan Franck Feddhetetlen 0:15:45 kisjátékfilm 
Oroszország Danil Ivanov Hideg van 0:08:44 kisjátékfilm 
Románia Gábor Balázs  Ülök és nézem 0:10:09 animáció
Kirgizisztán Aman Azhymat Ukoy 0:22:10 kisjátékfilm 
Franciaország Bhopal Körkép az életről 0:10:00 animáció
Szombat, október 2, 10:00 – 11:35
Lengyelország Damian Kocur Odaát virrad a nappal 0:25:30 kisjátékfilm 
Észak-Macedónia Georgi Unkovski Matrica 0:18:45 kisjátékfilm 
Argentína/Magyarország Egely Katalin  George, a mágus 0:04:14 animáció
Magyarország Baranyi Benő  Anja 0:19:07 kisjátékfilm 
Oroszország Anastasiya Lisovets A kutyák tengerillatúak 0:04:14 kisjátékfilm 
Irán Ako Salemi Shadegan 0:14:58 dokumentumfilm
Magyarország Buzási Gyopár  Az utolsó mese 0:05:56 animáció
Szombat, október 2, 11:55 – 13:25
Kína/Egyesült Államok Yuan Yuan Dél felé 0:12:57 kisjátékfilm 
Románia Paul Muresan Bölcsődal 0:04:00 animáció
Magyarország Dávid Attila   Kelet 0:17:40 kisjátékfilm 
Oroszország Svetlana Razguliaeva Városi kecske 0:11:23 animáció
Oroszország Denis Grigoryev Voznesenye 0:16:58 dokumentumfilm
Németország Irina Rubina Fekete takony és arany négyzetek 0:01:09 animáció
Magyarország/Románia Farkas Ágnes Anna  Játsszuk tovább 0:23:35 kisjátékfilm 

PARTNER CONSILIUL JUDETEAN MURES Universitatea de Artă Teatrală Teatrul National Tîrgu-Mureş/Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Balassi Institute Financed by CONSILIUL LOCAL TÎRGU-MURES MUNICIPIUL TÎRGU-MUREŞ Guvernul Romaniei Departamentul pentru Relatii Interetnice CNC Bethlen Gábor Alap Communitas Alapítvány Sponsors Leco Groupama Asigurari NetConf Phoneprest kaSound Transport Local Zander Team Carocomp Toyota Eurocar Trading Zooku-Myhost OSLI studio MEDIAPARTNER Filmtett CineFun.ro Aarc Erdély TV Erdely FM Népújság Kiss FM Pontmaros Punctul Radio Tg. Mures Marosvásárhelyi Rádió GaGa KPTV Atlas FM