Benevezett filmek (838)

Oldal: «   1 2 3 4 5   »

41 Iman Behrouzi (Germany)
The Fabric (2021, 13:15 perc, Dokumentumfilm)
42 Md Ariful Islam (Bangladesh)
Pleasant Betrayal (2020, 11:07 perc, Kisjátékfilm)
43 Felix Maria Bühler (Germany)
Homo Bankiva (2021, 19:14 perc, Dokumentumfilm)
44 Luís Soares (Portugal)
Poise (2020, 07:18 perc, Animáció)
45 Dawn Westlake (USA)
Touch (2020, 07:35 perc, Dokumentumfilm)
46 Dairo Cervantes (Colombia)
Circus under the Sun (2021, 08:30 perc, Kísérleti film)
47 Enrique Muñoz (Spain)
Wedding dress (2021, 07:02 perc, Kisjátékfilm)
48 Jeroen ter Welle (The Netherlands)
Treescape ( Landscape nr. 2) (2021, 22:04 perc, Kísérleti film)
49 Alina Cyranek, Falk Schuster (Germany)
Hotel Astoria (2020, 28:00 perc, Animáció)
50 Ivan Golovnev (Russia)
LAND OF KEREKS (2020, 26:00 perc, Dokumentumfilm)
51 Nikita Popov (Russia)
Slacker (2020, 22:28 perc, Kisjátékfilm)
52 Latifa Said (France)
The Room (2019, 17:30 perc, Kisjátékfilm)
53 Merryl Roche (Topshot Films)
Haute Cuisine (2019, 24:10 perc, Kisjátékfilm)
54 Changzhen Zhang (China)
A Dream of Subtropical (2021, 10:23 perc, Kisjátékfilm)
55 Stéphan Castang (France)
FINALE (2020, 27:00 perc, Kisjátékfilm)
56 Victoria Karakoleva (Bulgaria)
Spell (2020, 17:30 perc, Kisjátékfilm)
57 Andrzej Piotr Morawski (Poland)
Aggie and the Leaves (2019, 10:00 perc, Animáció)
58 Anthony Nti (Ghana Belgium)
DA YIE (2020, 20:00 perc, Kisjátékfilm)
59 Ali Asgari (Iran France)
WITNESS (2020, 14:00 perc, Kisjátékfilm)
60 Georgi Unkovski (Macedonia)
STICKER (2020, 18:00 perc, Kisjátékfilm)

Oldal: «   1 2 3 4 5   »


PARTNER CONSILIUL JUDETEAN MURES Universitatea de Artă Teatrală Teatrul National Tîrgu-Mureş/Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Balassi Institute Financed by CONSILIUL LOCAL TÎRGU-MURES MUNICIPIUL TÎRGU-MUREŞ Guvernul Romaniei Departamentul pentru Relatii Interetnice CNC Bethlen Gábor Alap Communitas Alapítvány Sponsors Leco Groupama Asigurari NetConf Phoneprest kaSound Transport Local Zander Team Carocomp Toyota Eurocar Trading Zooku-Myhost OSLI studio MEDIAPARTNER Filmtett CineFun.ro Aarc Erdély TV Erdely FM Népújság Kiss FM Pontmaros Punctul Radio Tg. Mures Marosvásárhelyi Rádió GaGa KPTV Atlas FM