Arhívum - ALTER-NATIVE 28

Ország Rendező Cím Időtartam Műfaj
Csütörtök, október 8, 16:10 – 18:00
Peru Francesca Canepa A folyó csöndje 0:13:39 kisjátékfilm 
Franciaország Nicolas Bianco Levrin Óvakodj a farkastól! 0:00:56 animáció
Magyarország Simonyi Balázs Banalitás 0:11:52 kisjátékfilm 
Oroszország Anna Fokin Háború ötévesen 0:04:34 dokumentumfilm
Tajvan Chen Ke Yun Kívánságok éjszakája 0:24:50 kisjátékfilm 
Lengyelország Piotr Milczarek Eső 0:05:00 animáció
Magyarország Simon Gergő Feltámadás 0:20:00 kisjátékfilm 
Szlovénia Milanka Fabjancic Liliana 0:06:53 animáció
Ukrajna Mykhaylo Zvegintsev A madarász 0:07:17 kisjátékfilm 
Magyarország M.Tóth Géza Gyufák 0:11:25 animáció
Péntek, október 9, 16:10 – 18:00
Magyarország Kölcsey Levente Szünet 0:12:11 kisjátékfilm 
Spanyolország Bego Vicario (Coordinator) Vadászat 0:04:58 animáció
Románia Andrei Răuțu Bukarest felülnézetből 0:16:45 kisjátékfilm 
Magyarország Ulrich Gábor Dűne 0:03:37 animáció
Németország/ Egyesült Államok Anne Thieme Interstate 8 0:15:00 kisjátékfilm 
Üzbégisztán Dante Rustav Az invázió 0:14:59 kísérleti film
Dél-Korea Yoon Dongki Elhanyagolva 0:17:14 kisjátékfilm 
Egyesült Államok Nata Metlukh Kínos 0:03:45 animáció
Olaszország Gianluca Zonta Pizzásfiú 0:15:00 kisjátékfilm 
Szombat, október 10, 12:10 – 14:00
Cseh Köztársaság/ Szlovákia/Franciaország Michaela Mihalyi, David Stumpf Beb_sz a gebasz 0:13:10 animáció
Magyarország Chilton Flóra Válaszúton 0:29:59 kisjátékfilm 
Oroszország/Kína Dmitry Geller 10 000 csúnya tintapaca 0:08:10 animáció
Románia Kós Anna A szépség és egy másféle szörnyeteg 0:01:50 kisjátékfilm 
Franciaország Bastien Dubois Souvenir Souvenir 0:15:10 animáció
Magyarország Oláh-Badi Levente A szerelem bohóca 0:16:04 kisjátékfilm 
Spanyolország Coke Riobóo Mad in Xpain 0:13:06 animáció
Svájc Sean Wirz Féktelenül 0:07:28 kisjátékfilm 
Vasárnap, október 11, 12:10 – 14:00
Románia Szigeti Szenner Szilárd Gyuri 0:17:49 dokumentumfilm
Magyarország Weisz Béla Közmondások – 3. epizód 0:01:46 animáció
Spanyolország Carlota Pereda Jönnek a szörnyek! 0:05:31 kisjátékfilm 
Franciaország Thibault Chollet B. Soares álma 0:05:53 animáció
Németország/ Magyarország Christina Tournatzés Szállítmány 0:15:00 kisjátékfilm 
Belgium Collective 11 adults Malacpersely 0:04:53 animáció
Egyesült Államok Michaela Mueller, Anna Samo Igazi emberi lény 0:04:48 animáció
Magyarország Almási  Zsolt Figyelj már oda! 0:13:25 kisjátékfilm 
Oroszország Dina Velikovskaya Kapcsolatok 0:07:17 animáció
Németország Gil Alkabetz Jó és jobb 0:04:18 animáció
Lengyelország Piotr Dumała Utolsó vacsora 0:13:00 animáció
Magyarország Rófusz Ferenc Az utolsó vacsora 0:11:00 animáció

PARTNER CONSILIUL JUDETEAN MURES Universitatea de Artă Teatrală Teatrul National Tîrgu-Mureş/Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Balassi Institute Financed by CONSILIUL LOCAL TÎRGU-MURES MUNICIPIUL TÎRGU-MUREŞ Guvernul Romaniei Departamentul pentru Relatii Interetnice CNC Bethlen Gábor Alap Communitas Alapítvány Sponsors Leco Groupama Asigurari NetConf Phoneprest kaSound Transport Local Zander Team Carocomp Toyota Eurocar Trading Zooku-Myhost OSLI studio MEDIAPARTNER Filmtett CineFun.ro Aarc Erdély TV Erdely FM Népújság Kiss FM Pontmaros Punctul Radio Tg. Mures Marosvásárhelyi Rádió GaGa KPTV Atlas FM