Arhívum - ALTER-NATIVE 25

Ország Rendező Cím Időtartam Műfaj
Csütörtök, november 9., 14:00 – 15:15
Lettország Laila Pakalnina Hello Horse! 0:23:57 dokumentumfilm
Fehéroroszország / Németország / Egyesült Államok Yulia Ruditskaya  And the Moon Stands Still 0:10:43 animáció
Franciaország Esteban The Club 0:14:54 kisjátékfilm
Magyarország Szilágyi Fanni Minden vonal 0:20:32 kisjátékfilm
Csütörtök, november 9., 15:30 – 16:45
Románia Cristian Radu Skateboarding Is Not A Crime 0:03:28 animáció
Egyesült Államok Varun Chopra Abandon 0:20:01 kisjátékfilm
Magyarország Chilton Flóra 
A levél 0:02:49 kísérleti film
Németország Paul Philipp The Peculiar Abilities of Mr. Mahler  0:28:55 kisjátékfilm
Tunézia Lotfi Achour  Law of the Lamb 0:15:46 kisjátékfilm
Csütörtök, november 9., 17:00 – 18:15
Portugália / Franciaország / Nagy-Britannia Gabriel Abrantes A Brief History of Princess X 0:07:08 kisjátékfilm
Magyarország B. Nagy Ervin Egér 0:07:16 animáció
Oroszország /
 Sri Lanka
Vera Vodynski Parents Came To Me To Sri Lanka 0:29:50 kisjátékfilm
Románia Búzási Gyopár Babuka in the Grass 0:10:49 animáció
Franciaország Cédric Prevost  Based on a True Story 0:18:01 kisjátékfilm
Péntek, november 10., 14:00 – 15:15
Oroszország Starikova Elizaveta
The Wolf's Eyelash
0:06:14 animáció
India Amar Kaushik Grandfather 0:21:33 kisjátékfilm
Lengyelország Paulina Ziolkowska Oh Mother! 0:12:15 animáció
Németország / Franciaország Tarek Roehlinger State of Emergency 0:12:20 kisjátékfilm
Magyarország Kelen Bálint Rafael Xamarim 0:06:59 animáció
Franciaország / Törökország Onur Yagiz Toprak 0:11:20 kisjátékfilm
Péntek, november 10., 15:30 – 16:45
Spanyolország Marc Briones,
Alan Carabantes
Darrel 0:03:20 animáció
Magyarország Dávid Csicskár Uchebnik 0:19:34 kisjátékfilm
Macedónia Zharko Ivanov Round Trip: Mary 0:09:47 animáció
Oroszország Grigory Kolomytsev I'm Staying 0:20:30 kisjátékfilm
Bulgária Velislava Gospodinova Firebird  0:07:07 animáció
Belgium Anthony Van Roosendael Scrap 0:11:12 kisjátékfilm
Péntek, november 10., 17:00 – 18:15
Románia Simona Deaconescu Sonder 0:12:20 kísérleti film
Magyarország Reich Dániel Recall 0:19:08 kisjátékfilm
Oroszország Yekaterina Kireeva The Bricks 0:02:46 animáció
Nagy-Britannia James Lewis Blackmoor 0:10:48 kisjátékfilm
Franciaország / Portugália Latifa Said Wasteland 0:14:24 kisjátékfilm
Belgium William Henne,
Yann Bonnin
KL 0:03:47 kísérleti film
Németország David M. Lorenz #selfie 0:07:00 kisjátékfilm
Szombat, november 11.,  10:00 – 11:15
Svájc Thomas Horat,
Corina Schwingruber Ilić
In The Woods 0:13:07 dokumentumfilm
Magyarország Fischer Gábor Elefánthajhász 0:14:14 kisjátékfilm
Spanyolország Hammudi Al-Rahmoun Font Role 0:13:10 kisjátékfilm
Portugália Paulo D'Alva,
António Pinto
End of the Line 0:11:33 animáció
Románia Adrian Silisteanu  Written / Unwritten  0:19:36 kisjátékfilm
Szombat, november 11., 11:25 – 12:40
Oroszország Yekaterina Filippova The Goats 0:01:47 animáció
Magyarország Fatér Ambrus Légmell 0:26:54 kisjátékfilm
Németország Benedikt Toniolo Café d'Amour – A Pixilated Slapstick Comedy 0:08:13 animáció
Magyarország / Románia Besenyei Katalin Apám orvosa nem praktizál  0:14:53 kisjátékfilm
Olaszország Mario Piredda At My Home 0:19:02 kisjátékfilm
Szombat, november 11., 12:50 – 14:00
Ausztria Paul Wenninger,
Susan Young
Dead Reckoning 0:02:53 animáció
Irán Bahram  Ark,
Bahman Ark
Animal 0:15:16 kisjátékfilm
Argentína Pablo Polledri Corp. 0:09:00 animáció
Magyarország Gál Sándor Messze az otthon 0:13:52 kisjátékfilm
Románia Ana-Maria Comănescu  Sex, Pipe and Omelette 0:22:47 kisjátékfilm
Svájc Basile Vuillemin The Pencil 0:00:41 kisjátékfilm

PARTNER CONSILIUL JUDETEAN MURES Universitatea de Artă Teatrală Teatrul National Tîrgu-Mureş/Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Balassi Institute Financed by CONSILIUL LOCAL TÎRGU-MURES MUNICIPIUL TÎRGU-MUREŞ Guvernul Romaniei Departamentul pentru Relatii Interetnice CNC Bethlen Gábor Alap Communitas Alapítvány Sponsors Leco Groupama Asigurari NetConf Phoneprest kaSound Transport Local Zander Team Carocomp Toyota Eurocar Trading Zooku-Myhost OSLI studio MEDIAPARTNER Filmtett CineFun.ro Aarc Erdély TV Erdely FM Népújság Kiss FM Pontmaros Punctul Radio Tg. Mures Marosvásárhelyi Rádió GaGa KPTV Atlas FM