Arhívum - ALTER-NATIVE 24

Ország Rendező Cím Időtartam Műfaj
Csütörtök, november 3., 14:00 – 15:10
Bulgária Hristo Simeonov The Son 0:28:54 kisjátékfilm
Spanyolország Coke Riobóo Made in Spain 0:11:35 animáció
Magyarország Bernáth Szilárd Fizetős nap 0:21:58 kisjátékfilm
Egyesült Államok / Ukrajna Sashko Danylenko Bikeportraits 0:04:57 kísérleti film
Csütörtök, november 3., 15:25 – 16:35
Irán Shiva Sadeghassadi Grandfather 0:10:02 animáció
Magyarország Visky Ábel Románian Sunrise 0:24:19 kisjátékfilm
Izrael Daphna Awadish Journey Birds 0:09:08 kísérleti film
Franciaország Aurélien Laplace A Historic Handshake 0:03:12 kisjátékfilm
Oroszország Alexandra Slepchuk About Coati 0:06:00 animáció
Románia Gabi Virginia Şarga, Cătălin Rotaru 4:15 PM The End of the World 0:15:00 kisjátékfilm
Csütörtök, november 3., 16:50 – 18:00
Lengyelország Daria Kopiec Cosmos 0:02:29 animáció
Szíria Waddah Alfahed Love 0:12:21 dokumentumfilm
Izland / Dánia Guðmundur Arnar Guðmundsson Artun 0:21:18 kisjátékfilm
Észtország Hardi Volmer,
Urmas Jõemees
Urbanimatio 0:08:11 kísérleti film
Ukrajna Pavlo Ostrikov Golden Love 0:12:20 kisjátékfilm
Magyarország Mészáros Péter Keringő 0:06:19 kisjátékfilm
Péntek, november 4., 14:00 – 15:10
Írország / Nagy-Britannia Simon O'Neill Drop the Hand 0:23:08 kisjátékfilm
Portugália Manuel Mozos The Glory of Filmmaking in Portugal 0:16:48 dokumentumfilm
Németország Xenia Smirnov Rubik 0:03:50 animáció
Afganisztán Sadam Wahidi You Are Not American 0:08:23 kisjátékfilm
Románia Mirona Radu To Ana. Yours, Santa 0:12:44 kisjátékfilm
Péntek, november 4., 15:25 – 16:35
Franciaország Nadja Harek Never Together 0:21:41 kisjátékfilm
Oroszország Eugeniy Fadeyev Hamlet. Comedy. 0:05:00 animáció
Németország Stefan Plepp,
Christine Kabisch
Risky Game 0:11:13 kisjátékfilm
Oroszország Serezha Kuznetsov Home 0:06:45 kísérleti film
Ukrajna Dmytro Gluhenkyi Grigorivskyi Syndrome. Part Three 0:14:07 dokumentumfilm
Irán Seyed Mohamadreza Kheradmandan Entr'acte 0:07:01 animáció
Péntek, november 4., 16:50 – 18:00
Románia Roxana Stroe A Night in Tokoriki 0:17:59 kisjátékfilm
Franciaország Natalia Chernysheva Two Friends 0:04:04 animáció
Magyarország Kovács István  Betonzaj 0:29:53 kisjátékfilm
Franciaország Jeanne Paturle,
Cécile Rousset
How's Your Prostate? 0:03:33 animáció
Hollandia Mathijs Geijskes Stuck 0:10:45 kisjátékfilm
Szombat, november 5., 10:00 – 11:05
Franciaország / Ukrajna
Iurii Leuta
Son
0:10:10
kisjátékfilm
Ukrajna Maksym Liukov Eyemo 0:06:25 kisjátékfilm
Magyarország Oláh Kata En Passant 0:19:02 kisjátékfilm
Oroszország Olga Dibtseva Good Day 0:08:03 kisjátékfilm
Románia Ana-Maria Comănescu Second Look 0:22:57 kisjátékfilm
Szombat, november 5., 11:20 – 12:30
Ausztria Daniel Moshel MeTube 2 – August Sings Carmina Burana 0:05:41 kisjátékfilm
Hollandia Esra Piké You Have A Problem 0:24:47 dokumentumfilm
Oroszország Ivan Maximov,
Anna Romanova
Artist and Hooligans 0:11:33 animáció
Irán Hossein Darabi Gas Pipe 0:07:29 kisjátékfilm
Magyarország / Franciaország Bucsi Réka  Love 0:14:32 animáció
Szombat, november 5., 12:45 – 14:00
Spanyolország / Egyesült Államok / Mexikó / Nagy-Britannia David Victori Zero 0:29:10 kisjátékfilm
Nagy-Britannia / Románia Radu Ghelbereu
km73 0:15:52
kisjátékfilm
Franciaország Christophe Switzer Soury 0:19:57 kisjátékfilm

PARTNER CONSILIUL JUDETEAN MURES Universitatea de Artă Teatrală Teatrul National Tîrgu-Mureş/Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Balassi Institute Financed by CONSILIUL LOCAL TÎRGU-MURES MUNICIPIUL TÎRGU-MUREŞ Guvernul Romaniei Departamentul pentru Relatii Interetnice CNC Bethlen Gábor Alap Communitas Alapítvány Sponsors Leco Groupama Asigurari NetConf Phoneprest kaSound Transport Local Zander Team Carocomp Toyota Eurocar Trading Zooku-Myhost OSLI studio MEDIAPARTNER Filmtett CineFun.ro Aarc Erdély TV Erdely FM Népújság Kiss FM Pontmaros Punctul Radio Tg. Mures Marosvásárhelyi Rádió GaGa KPTV Atlas FM