Arhívum - ALTER-NATIVE 23

Ország Rendező Cím Időtartam Műfaj
Csütörtök, november 5., 14:00-15:20
Egyesült Államok Dawn Westlake Games People Play 0:07:51 kisjátékfilm
Oroszország Natalya Berezovaya Piglet. Potatoes.  0:06:20 animáció
Románia/Magyarország Fazekas Gyöngyi Képzavar 0:10:20 kisjátékfilm
Franciaország/Belgium Andra Tévy The Wall 0:17:30 kisjátékfilm
Észtország Ülo Pikkov Tick Tack 0:09:30 animáció
Irán Mokhtar Namdar A House In the Fog 0:22:45 dokumentumfilm
Csütörtök, november 5., 15:35-16:55
Lengyelország Piotr Dumala Hippos 0:12:29 animáció
Magyarország Szemző Tibor Vágy, hogy indiánok lehessünk - Franz Kafka utolsó szerelme 0:25:00 kísérleti film
Oroszország Alexey Belyakov Razor 0:16:06 kisjátékfilm
Ausztria Alessandra Pescetta Ahlem (dreams) 0:18:30 kisjátékfilm
Csehország Eliška Chytková On The Origin of Beer 0:02:47 animáció
Csütörtök, november 5., 17:10-18:30
Ukrajna Christina Sivolap Not Today 0:18:46 kisjátékfilm
Magyarország Hertelendi Amanda  Bánom azt 0:08:24 animáció
Belgium Grégory Lecocq Ineffaceable 0:23:06 kisjátékfilm
Moldova Dmitri Voloshin Dji. Death Sails 0:05:18 animáció
Hollandia Camiel Zwart Platform 13 0:13:53 kisjátékfilm
Magyarország Orosz István A rajzoló 0:05:43 animáció
Péntek, november 6., 14:00-15:20
Magyarország Domokos János  Hajvágás 0:13:50 dokumentumfilm
Fehéroroszország Mitry Semenov-Aleinikov The Same Blood 0:14:59 kisjátékfilm
Irak Rekesh Shahbaz #73 0:23:00 dokumentumfilm
Horvátország Zlatko Bourek,             Pavao Štalter Wiener Blut 0:08:00 animáció
Franciaország/Magyarország Kreif Zsuzsanna,        Zétényi Borbála Limbo Limbo Travel 0:16:00 animáció
Péntek, november 6., 15:35-16:55
Franciaország Nicolas Bianco-Levrin Minoule 0:03:48 animáció
Magyarország/Románia Simó Ibolya Tökéletes befektetés 0:19:59 kisjátékfilm
Hollandia Jan van IJken The Art of Flying 0:06:52 dokumentumfilm
Lengyelország Kordian Kądziela Larp 0:27:29 kisjátékfilm
Irán Seyed Sajad Moosavi The Salt Man 0:15:00 kísérleti film
Péntek, november 6., 17:10-18:30
Románia Sorin Tănase Room for Rent 0:13:30 kisjátékfilm
Ukrajna Catherine Chepik Imagination 0:09:12 animáció
Magyarország Kemény Eszter  Parafrázis 0:07:24 kisjátékfilm
Franciaország Momoko Seto Planet ∑ 0:11:50 kísérleti film
Horvátország Lea Vidakovic The Vast Landscape – Porcelain Stories 0:11:00 animáció
Svédország Mans Berthas Champion 0:19:00 kisjátékfilm
Szombat, november 7., 10:00-11:20
Románia Isabela Tent Alice 0:08:30 dokumentumfilm
Németország Christopher Kaufmann Butter Brioche  0:06:12 kisjátékfilm
Ukrajna Olga Makarchuk The Gum 0:07:45 animáció
Magyarország Tóth Barnabás  Az elmenetel 0:11:46 kisjátékfilm
Franciaország Mihai Grécu The Reflection of Power 0:09:00 dokumentumfilm
Németország Marco Gadge He and She 0:15:32 kisjátékfilm
Fehéroroszország Anton Brutski 165/60 0:17:00 dokumentumfilm
Szombat, november 7., 11:30-12:50
Oroszország Ruslan Magomadov February 0:26:25 kisjátékfilm
Románia Agatha Ioana Păltinel You Were Not There 0:15:29 kisjátékfilm
Lengyelország Daniel Wawrzyniak Albert 0:23:30 kisjátékfilm
Románia/Magyarország Besenyei Katalin #mirror 0:11:19 kisjátékfilm
Szombat, november 7., 13:00-14:10
Szlovákia Joanna Kozuch Fongopolis 0:13:00 animáció
Franciaország Laurent Ardoint, Stephane Duprat A Splendid Affair 0:09:20 kisjátékfilm
Belgium Chloé Alliez All Their Shades 0:05:46 animáció
Magyarország Badits Ákos Édes otthon 0:08:45 kisjátékfilm
Franciaország Clément Tréhin-Lalanne Aïssa 0:08:00 kisjátékfilm
Észtország Riho Unt The Master 0:18:00 animáció
Kanada/Hollandia/Franciaország Emmanuel Tenenbaum Unleaded 0:07:00 kisjátékfilm

PARTNER CONSILIUL JUDETEAN MURES Universitatea de Artă Teatrală Teatrul National Tîrgu-Mureş/Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Balassi Institute Financed by CONSILIUL LOCAL TÎRGU-MURES MUNICIPIUL TÎRGU-MUREŞ Guvernul Romaniei Departamentul pentru Relatii Interetnice CNC Bethlen Gábor Alap Communitas Alapítvány Sponsors Leco Groupama Asigurari NetConf Phoneprest kaSound Transport Local Zander Team Carocomp Toyota Eurocar Trading Zooku-Myhost OSLI studio MEDIAPARTNER Filmtett CineFun.ro Aarc Erdély TV Erdely FM Népújság Kiss FM Pontmaros Punctul Radio Tg. Mures Marosvásárhelyi Rádió GaGa KPTV Atlas FM