Arhívum - ALTER-NATIVE 21


Ország Rendező Cím Időtartam Műfaj
Csütörtök, november 7., 14:00-15:25
Franciaország Thibault Chollet Septembre 00:02:49 Animáció
Spanyolország Diego Cabezas Hondo Mojave 00:12:37 Dokumentumfilm
Olaszország Julia Gromskaya Flood 00:05:20 Animáció
Portugália Patrick Mendes The Estate of the Dead 00:10:05 Kisjátékfilm
Franciaország Steven Briand Proteigon 00:01:30 Animáció
Oroszország Hanna Polak Love and Rubbish 00:07:54 Dokumentumfilm
Olaszország Simone Massi About Killing the Pig 00:06:20 Animáció
Svájc  Peter Volkart Room 606 00:15:00 Kisjátékfilm
Irán Shiva Sadegh Asadi The Kitten 00:11:00 Animáció
Csütörtök, november 7., 15:40-17:05
Oroszország Michael Grudsky A Last Sacrifice  00:20:28 Kisjátékfilm
Moldova Dmitri Voloshin Dji. Death fails 00:03:56 Animáció
Spanyolország/   Hollandia Asier Altuna Zela Trovke 00:12:44 Dokumentumfilm
Magyarország Szonja Szabó Tourist 00:15:00 Kisjátékfilm
Irán Hamed Akrami Kermando 00:10:00 Animáció
Egyesült Államok Damon Mohl The Diver 00:13:40 Kisjátékfilm
Csütörtök, november 7., 17:20-18:45
Franciaország Guillard Benjamin School Bus 00:16:00 Kisjátékfilm
Románia Cristiana Voinea Bonds 00:04:48 Animáció
Izrael Dekel Nitzan Court 00:10:30 Kisjátékfilm
Horvátország Kresimir Zimonic Minutes 00:15:00 Animáció
Irán Maryam Khalilzadeh White Pigeon Next to the Mirror 00:06:00 Animáció
Spanyolország Gerard Freixes Ribera The Parting Dance 00:03:00 Kísérleti film
Magyarország Nagypál Orsi East of Paris 00:13:45 Kisjátékfilm
Franciaország Bastien Dubois Faces from Places, Norouz, Iran new year’s eve 00:03:00 Animáció
Péntek, november 8., 14:00-15:25
Németország Daniel van Westen Recently In The Woods 00:01:00 Animáció
Izrael Maayan Cohen Honeymoon 00:23:50 Kisjátékfilm
Franciaország Eloi Henriod The Little Blond Boy With A White Sheep 00:08:35 Animáció
Finnország Eero Lehtinen Once Upon a Time in Kälviä 00:15:52 Kisjátékfilm
Horvátország Ivan Mirko Senjanovic Meat 00:07:15 Animáció
Spanyolország David Del Aguila Jacobo 00:13:37 Kisjátékfilm
Románia Gabriela Mateescu La vie en rose 00:02:35 Animáció
Péntek, november 8., 15:40-17:05
Magyarország Dombrovszky Linda The Third Day 00:26:00 Kisjátékfilm
Franciaország Capture The Passer Through Wall 00:00:12 Kísérleti film
Spanyolország Coke Riobóo Noise of the World 00:13:00 Animáció
Románia Cecilia Felmeri The Pill of Happiness 00:12:00 Kisjátékfilm
Olaszország Alessandro Falco Raffael's Way 00:25:13 Dokumentumfilm
Péntek, november 8., 17:20-18:45
Nagy-Britannia Gabriel Gauchet The Mass of Men 00:16:45 Kisjátékfilm
Spanyolország Izibene Oñederra Hotzanak For Your Own Safety 00:05:12 Animáció
Magyarország Hegedűs 2 László 506-933 Dream 00:05:11 Kísérleti film
Németország Dennis Stein Schomburg Different 00:04:30 Animáció
Izland/Mongólia/Nagy-Britannia Giil Taws The One Who Made It Rain 00:14:23 Kisjátékfilm
Ukrajna Yuriy Borysenko One Old Man Decided To Marry 00:05:40 Animáció
Belgium Pablo Munoz Gomez Welkom 00:17:34 Kisjátékfilm
Franciaország Bastien Dubois Faces from Places, Syria: The Kashashs  00:03:00 Animáció
Szombat, november 9., 10:00-11:15
Irán Sarah Tabibzadeh Lady With Flower-Hair 00:11:00 Animáció
Ausztria Michael Rittmannsberger Punched 00:10:50 Kisjátékfilm
Románia Andrei Nicolae Teodorescu Poc, trosc şi un tort de frişcă 00:09:50 Kisjátékfilm
Szlovákia Jana Minarikova Homo Ciris 00:22:30 Kisjátékfilm
Magyarország Márton Szirmai Café Grimm 00:09:00 Animáció
Spanyolország Aritz Moreno Cholera 00:06:26 Kisjátékfilm
Szombat, november 9., 11:30-12:45
Románia Radu Jude Shadow of a Cloud 00:30:00 Kisjátékfilm
Franciaország Steven Briand Shunpo 00:04:24 Kísérleti film
Észtország Andres TenEgyesült Államokar The Triangle Affair 00:10:00 Animáció
India Andrea Iannetta Allah Is Great 00:25:04 Kisjátékfilm
Szombat, november 9., 13:00-14:15
Horvátország Martina Mestrovic Bla 00:07:48 Animáció
Dél-Korea/ Egyesült Államok Shon Kim  Oloc Boloc 00:08:30 Kísérleti film
Magyarország M. Tóth Éva Vox Animae 00:03:30 Animáció
Azerbajdzsán/   Németország Elmar Imanov The Swing Of The Coffin Maker 00:29:58 Kisjátékfilm
Horvátország Miran Miošić Hidden Talent 00:06:00 Animáció
Irán Mohammad Farahani The Theft 00:05:40 Kisjátékfilm
Csehország Eliška Chytková Ham Story 00:05:37 Animáció

PARTNER CONSILIUL JUDETEAN MURES Universitatea de Artă Teatrală Teatrul National Tîrgu-Mureş/Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Balassi Institute Financed by CONSILIUL LOCAL TÎRGU-MURES MUNICIPIUL TÎRGU-MUREŞ Guvernul Romaniei Departamentul pentru Relatii Interetnice CNC Bethlen Gábor Alap Communitas Alapítvány Sponsors Leco Groupama Asigurari NetConf Phoneprest kaSound Transport Local Zander Team Carocomp Toyota Eurocar Trading Zooku-Myhost OSLI studio MEDIAPARTNER Filmtett CineFun.ro Aarc Erdély TV Erdely FM Népújság Kiss FM Pontmaros Punctul Radio Tg. Mures Marosvásárhelyi Rádió GaGa KPTV Atlas FM