Arhívum - ALTER-NATIVE 20


Ország Filmcím Rendező Hossz Műfaj
Csütörtök, November 8.,14:00-15:15
Németország Snail Trail Philipp Artus 0:03:00 Animáció
Románia The Door Pál Botond 0:10:15 Kisjátékfilm
Kolumbia Wind Up Memories Adriana Copete 0:12:07 Animáció
Oroszország/      Ukrajna Insignificant Details Of The Accidental Episode Mikhail Mestetskiy 0:28:12 Kisjátékfilm
Magyarország What Would You Do? Takács Mária, Timár Magdolna 0:14:58 Kísérleti film
Csütörtök, November 8.,15:30-17:00
Bulgária A movie about Georgi Krastev 0:13:00 Dokumentumfilm
Horvátország Farewell 2 Irena Skoric 0:22:00 Kisjátékfilm
Franciaország Me Inès Sedan 0:05:30 Animáció
Magyarország Reactions Mikulán Dávid 0:07:15 Dokumentumfilm
Románia Family Reunion Florina Dumitrache 0:13:00 Kisjátékfilm
Oroszország Hermeneutics Alexei Dmitriev 0:03:15 Kísérleti film
Spanyolország Beerbug Ander Mendia 0:07:43 Animáció
Románia Stones Láng Orsolya 0:08:38 Kisjátékfilm
Csütörtök, November 8.,17:15-18:40
Románia Goran Mihailov Wedding Duet 0:19:00 Kisjátékfilm
Finnország Jenni Rahkonen When One Stops 0:06:30 Animáció
Hollandia Floris Kaayk Juxtaposis 0:03:59 Kísérleti film
Oroszország Svetozar Golovlev 1937 0:18:30 Kisjátékfilm
Peru Julio O. Ramos Behind the Mirrors 0:12:10 Kisjátékfilm
Románia Búzás Anna Sign Out 0:07:28 Kisjátékfilm
Irán Mehdi Aghajani Manner 0:08:00 Animáció
Péntek, November 9., 14:00-15:25
Egyesült Államok Katya Mako Kamitsuna 0:23:00 Kisjátékfilm
Magyarország Ticket Rófusz Ferenc 0:09:00 Animáció
Németország Deadlock Benjamin Teske 0:10:20 Kisjátékfilm
Franciaország/    Csehország Tram Michaela Pavlatova 0:07:00 Animáció
Magyarország/    Románia Infinite Minutes Felméri Cecília 0:19:00 Kisjátékfilm
Hollandia Coffee Sjaak Rood 0:05:40 Animáció
Péntek, November 9., 15:40-17:00
Spanyolország Machine man Roser Corella, Alfonso Moral 0:14:49 Dokumentumfilm
Németország/     Románia Silent River Anca Miruna Lăzărescu 0:30:00 Kisjátékfilm
Hollandia Fire Maarten Koopman 0:02:00 Animáció
Lengyelország 3 Days of Freedom Lukasz Borowski 0:27:00 Dokumentumfilm
Románia Self-portrait Alina Marinescu 0:04:18 Animáció
Péntek, November 9., 17:15-18:40
Argentína Luminaris Juan Pablo Zaramella 0:06:00 Animáció
Magyarország The Legend Szirmai Márton  0:07:00 Kisjátékfilm
Oroszország Chinti Natalia Mirzoyan 0:08:26 Animáció
Románia Hello Kitty Millo Simulov 0:23:00 Kisjátékfilm
Spanyolország Wake Up the Flies Nacho Ruiz Capillas 0:15:00 Kisjátékfilm
Japán Cards Mayumi Nishijima 0:01:10 Animáció
Spanyolország Violet, the Courtesan David Casals-Roma 0:15:00 Kisjátékfilm
Franciaország Leaving Joanna Lurie 0:03:00 Animáció
Szombat, November 10., 10:00-11:25
Ausztrália Wasp Waist Magda Matwiejew 0:05:30 Animáció
Kanada Trotteur Arnaud Brisebois, Francis Leclerc 0:08:40 Kisjátékfilm
Románia Action Movie Bogdan Mihăilescu 0:01:02 Animáció
Oroszország Chippendale Safina Kamila 0:15:38 Kisjátékfilm
Spanyolország Under the Pillow Isabel Herguera 0:08:25 Animáció
Magyarország Powdered Sugar Schwechtje Mihály 0:30:00 Kisjátékfilm
Brazília Linear Amir Admoni 0:06:00 Animáció
Szombat, November 10., 11:40-13:00
Kirgizsztán Nomadic Moldoseit Mambetakunov,       Artykpai Suiundukov  0:25:45 Dokumentumfilm
Magyarország Finale Simonyi Balázs 0:07:55 Kisjátékfilm
Szlovákia New Blood Maria Olhova 0:03:30 Animáció
Románia Stremt 89 Anda Puşcaş, Dragoş Dulea 0:13:34 Dokumentumfilm
Belgium Flesh and Bones Manon Brûlé 0:07:28 Animáció
Észtország Shift Anu Aun 0:15:10 Kisjátékfilm
Szombat, November 10., 13:10-14:20
Franciaország Via Curiel 8 Mara Cerri, Magda Gudi 0:08:30 Animáció
Belgium Cleo's Boogie Collective Camera-etc 0:06:21 Animáció
Svájc Tzirk Riccardo Bernasconi,             Francesca Reverdito 0:07:00 Kisjátékfilm
Románia The Envelope Gabriela Mateescu 0:03:55 Animáció
Luxemburg The Father, the Son, and Anna Myriam Muller 0:15:55 Kisjátékfilm
Olaszország The Currybonara Ezio Maisto 0:15:04 Kisjátékfilm
Oroszország Tomato Story Tatiana Poliektova,                        Olga Poliektova 0:03:40 Animáció

PARTNER CONSILIUL JUDETEAN MURES Universitatea de Artă Teatrală Teatrul National Tîrgu-Mureş/Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Balassi Institute Financed by CONSILIUL LOCAL TÎRGU-MURES MUNICIPIUL TÎRGU-MUREŞ Guvernul Romaniei Departamentul pentru Relatii Interetnice CNC Bethlen Gábor Alap Communitas Alapítvány Sponsors Leco Groupama Asigurari NetConf Phoneprest kaSound Transport Local Zander Team Carocomp Toyota Eurocar Trading Zooku-Myhost OSLI studio MEDIAPARTNER Filmtett CineFun.ro Aarc Erdély TV Erdely FM Népújság Kiss FM Pontmaros Punctul Radio Tg. Mures Marosvásárhelyi Rádió GaGa KPTV Atlas FM