Filme înscrise (838)

Pagina:  1 2 3   »

1 Adrian Serecuț (Romania/Anglia)
The Smuggler (2020, 21:55 minute, Ficţiune)
2 Cibulya Nikol (magyar)
Fever (2019, 17:33 minute, Ficţiune)
3 Cristina Groșan (România, Cehia )
Along Came a Prince (2020, 22:00 minute, Ficţiune)
4 Ana Pasti (România )
In Between (2020, 20:53 minute, Ficţiune)
5 Szűcs Dóra (Magyar)
RUN (2020, 06:12 minute, Ficţiune)
6 Herczeg Adrienn (Magyarország)
Echo (2021, 29:20 minute, Ficţiune)
7 Tamás Rebák (magyar)
Escape velocity (2019, 07:43 minute, Animaţie)
8 Baranyi Benő (magyar)
Anja (2020, 19:07 minute, Ficţiune)
9 Hajmási Péter (Magyarország)
Salty, Sweet (2019, 12:22 minute, Ficţiune)
10 Alex Pintică (Romania)
No Singing After Eight (2021, 20:24 minute, Ficţiune)
11 Lichter Péter (Hungary)
Baroque Femina (Nr.7-11) (2020, 15:00 minute, Experimental)
12 George ve Ganaeaard, Horia Cucuta (Romania)
MOTHERS (2020, 04:00 minute, Ficţiune)
13 George ve Ganaeaard, Horia Cucuta (Romania)
THANK YOU FOR YOUR TEETH! (2020, 02:35 minute, Animaţie)
14 George ve Ganaeaard (Romania)
FLUNKED (2019, 15:00 minute, Ficţiune)
15 Marco Joubert (Canada)
The Atoms of Reality (2020, 03:59 minute, Experimental)
16 Monory Csaba Bulcs (magyar)
The Days of WAVE (2020, 07:50 minute, Experimental)
17 Dániel Kőváry (Hungary)
Disco Dictator (2021, 16:15 minute, Ficţiune)
18 Ottó Bánovits (magyar)
Stifled (2020, 24:09 minute, Ficţiune)
19 Ekaterina Saunina (Russia)
Sometime we all will be happy (2020, 24:54 minute, Ficţiune)
20 Tomislav Gregl (Croatia)
AD 1202 (2020, 06:37 minute, Animaţie)

Pagina:  1 2 3   »


PARTNER CONSILIUL JUDETEAN MURES Universitatea de Artă Teatrală Teatrul National Tîrgu-Mureş/Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Balassi Institute Financed by CONSILIUL LOCAL TÎRGU-MURES MUNICIPIUL TÎRGU-MUREŞ Guvernul Romaniei Departamentul pentru Relatii Interetnice CNC Bethlen Gábor Alap Communitas Alapítvány Sponsors Leco Groupama Asigurari NetConf Phoneprest kaSound Transport Local Zander Team Carocomp Toyota Eurocar Trading Zooku-Myhost OSLI studio MEDIAPARTNER Filmtett CineFun.ro Aarc Erdély TV Erdely FM Népújság Kiss FM Pontmaros Punctul Radio Tg. Mures Marosvásárhelyi Rádió GaGa KPTV Atlas FM