Filme sosite (1050)

Pagina: «   10 11 12 13 14   »

221 Andrej Kolencik (Admiral Films)
Breaking the Waves (2019, 25:03 minute, Experimental)
222 Max Falkenberg (ShepherdTone)
Human Potato Clock (2018, 15:12 minute, Ficţiune)
223 Oksana Sadova (Russia)
Soothe my Sorrows (2019, 20:00 minute, Ficţiune)
224 Gamze Yücelşen (Turkey)
Sunflower (2018, :09:54 minute, Documentar)
225 Anna Dezhurko (Russia)
Maternity Ward (2019, 24:00 minute, Ficţiune)
226 Oliver Pietsch (Germany)
From Gardens Where We Feel Secure (2018, 23:15 minute, Experimental)
227 Omid Shams (Iran)
Dilemma (2018, 20:00 minute, Ficţiune)
228 Adrien Selbert (France)
Prince Jordan (2019, 29:53 minute, Ficţiune)
229 Shahram Maslakhi (Iran)
Piece Cemetery 85 (2019, 14:32 minute, Ficţiune)
230 Mohammed Sherwani (Iraq)
I Will Wait (2019, 11:11 minute, Ficţiune)
231 Olexander Kyrienko (Ukraine)
THE SHROVE SUNDAY (2018, 08:01 minute, Ficţiune)
232 Zalfa Seurat (France)
Shabaq (this woman's pleasure) (2019, 18:41 minute, Ficţiune)
233 Maksym Liukov (Ukraine)
THANKS (2019, 03:00 minute, Ficţiune)
234 Viktor Pryduvalov (Ukraine)
A KOBZA WORKSHOP (2018, 21:45 minute, Ficţiune)
235 Weisz Béla (magyar)
Proverbs - Episode 1 (2018, 01:48 minute, Animaţie)
236 Bhopal (France)
Strata (2019, 06:03 minute, Animaţie)
237 Weisz Béla (magyar)
Proverbs – Episode 2 (2018, 01:46 minute, Animaţie)
238 Oleksandra Brovchenko (Ukraine)
HEARTBREAKER (2018, 21:45 minute, Ficţiune)
239 Kadim Tarasov (Ukraine)
The coffin (2019, 08:51 minute, Ficţiune)
240 Ben Fernández (Spain)
MISS MBULU (2019, 13:00 minute, Animaţie)

Pagina: «   10 11 12 13 14   »


PARTNER CONSILIUL JUDETEAN MURES Balassi Institute Teatrul National Tîrgu-Mureş/Marosvásárhelyi Nemzeti Színház MEDIAWAVE Jazz&Blues Club Universitatea de Artă Teatrală Festivapp Financed by CONSILIUL LOCAL TÎRGU-MURES MUNICIPIUL TÎRGU-MUREŞ AFCN Guvernul Romaniei Departamentul pentru Relatii Interetnice Bethlen Gábor Alap Nemzeti Kulturális Alap Communitas Alapítvány Sponsors Leco Groupama Asigurari NetConf Alton Group Phoneprest kaSound Transport Local Zander Team Carocomp Toyota Eurocar Trading Zooku-Myhost Promenada Mall OSLI studio MEDIAPARTNER Filmtett CineFun.ro Aarc Erdély TV Erdely FM Transversum Székelyhon Krónika Liget.ro Friss FM Népújság Pontmaros Punctul Zi de zi Ziarul de Mures Radio Tg. Mures Marosvásárhelyi Rádió Kolozsvari Radio Kiss FM GaGa Zile si Nopti