Versenyprogram

Ország Rendező Cím Időtartam Műfaj
Csütörtök, október 8, 16:10 – 18:00
Peru Francesca Canepa A folyó csöndje 0:13:39 kisjátékfilm 
Franciaország Nicolas Bianco Levrin Óvakodj a farkastól! 0:00:56 animáció
Magyarország Simonyi Balázs Banalitás 0:11:52 kisjátékfilm 
Oroszország Anna Fokin Háború ötévesen 0:04:34 dokumentumfilm
Tajvan Chen Ke Yun Kívánságok éjszakája 0:24:50 kisjátékfilm 
Lengyelország Piotr Milczarek Eső 0:05:00 animáció
Magyarország Simon Gergő Feltámadás 0:20:00 kisjátékfilm 
Szlovénia Milanka Fabjancic Liliana 0:06:53 animáció
Ukrajna Mykhaylo Zvegintsev A madarász 0:07:17 kisjátékfilm 
Magyarország M.Tóth Géza Gyufák 0:11:25 animáció
Péntek, október 9, 16:10 – 18:00
Magyarország Kölcsey Levente Szünet 0:12:11 kisjátékfilm 
Spanyolország Bego Vicario (Coordinator) Vadászat 0:04:58 animáció
Románia Andrei Răuțu Bukarest felülnézetből 0:16:45 kisjátékfilm 
Magyarország Ulrich Gábor Dűne 0:03:37 animáció
Németország/ Egyesült Államok Anne Thieme Interstate 8 0:15:00 kisjátékfilm 
Üzbégisztán Dante Rustav Az invázió 0:14:59 kísérleti film
Dél-Korea Yoon Dongki Elhanyagolva 0:17:14 kisjátékfilm 
Egyesült Államok Nata Metlukh Kínos 0:03:45 animáció
Olaszország Gianluca Zonta Pizzásfiú 0:15:00 kisjátékfilm 
Szombat, október 10, 12:10 – 14:00
Cseh Köztársaság/ Szlovákia/Franciaország Michaela Mihalyi, David Stumpf Beb_sz a gebasz 0:13:10 animáció
Magyarország Chilton Flóra Válaszúton 0:29:59 kisjátékfilm 
Oroszország/Kína Dmitry Geller 10 000 csúnya tintapaca 0:08:10 animáció
Románia Kós Anna A szépség és egy másféle szörnyeteg 0:01:50 kisjátékfilm 
Franciaország Bastien Dubois Souvenir Souvenir 0:15:10 animáció
Magyarország Oláh-Badi Levente A szerelem bohóca 0:16:04 kisjátékfilm 
Spanyolország Coke Riobóo Mad in Xpain 0:13:06 animáció
Svájc Sean Wirz Féktelenül 0:07:28 kisjátékfilm 
Vasárnap, október 11, 12:10 – 14:00
Románia Szigeti Szenner Szilárd Gyuri 0:17:49 dokumentumfilm
Magyarország Weisz Béla Közmondások – 3. epizód 0:01:46 animáció
Spanyolország Carlota Pereda Jönnek a szörnyek! 0:05:31 kisjátékfilm 
Franciaország Thibault Chollet B. Soares álma 0:05:53 animáció
Németország/ Magyarország Christina Tournatzés Szállítmány 0:15:00 kisjátékfilm 
Belgium Collective 11 adults Malacpersely 0:04:53 animáció
Egyesült Államok Michaela Mueller, Anna Samo Igazi emberi lény 0:04:48 animáció
Magyarország Almási  Zsolt Figyelj már oda! 0:13:25 kisjátékfilm 
Oroszország Dina Velikovskaya Kapcsolatok 0:07:17 animáció
Németország Gil Alkabetz Jó és jobb 0:04:18 animáció
Lengyelország Piotr Dumała Utolsó vacsora 0:13:00 animáció
Magyarország Rófusz Ferenc Az utolsó vacsora 0:11:00 animáció

PARTNER Teatrul National Tîrgu-Mureş/Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Universitatea de Artă Teatrală Teleki Téka Balassi Institute MEDIAWAVE Jazz&Blues Club Financed by CONSILIUL LOCAL TÎRGU-MURES MUNICIPIUL TÎRGU-MUREŞ Guvernul Romaniei Departamentul pentru Relatii Interetnice CNC Nemzeti Kulturális Alap Bethlen Gábor Alap Communitas Alapítvány Sponsors Leco Groupama Asigurari NetConf Phoneprest kaSound Transport Local Zander Team Carocomp Toyota Eurocar Trading Zooku-Myhost OSLI studio MEDIAPARTNER Filmtett CineFun.ro Aarc Erdély TV Erdely FM Népújság Kiss FM Pontmaros Punctul Radio Tg. Mures Marosvásárhelyi Rádió GaGa KPTV Atlas FM