Versenyprogram

Ország Rendező Cím Időtartam Műfaj
Csütörtök, november 8., 14:00 – 15:10
Irán Amir Gholami The Sea Swells 0:18:12 kisjátékfilm
Spanyolország Jaume Carrió Woody & Woody 0:12:31 animáció
Belgium Nicolas Boucart Icarus 0:27:10 kisjátékfilm
Oroszország Roman Sokolov The Theory of Sunset 0:08:48 animáció
Csütörtök, november 8., 15:30 – 16:35
Hollandia Jonas Smulders Tex 0:18:20 kisjátékfilm
Románia Csont Zsombor ApApArA 0:01:21 animáció
Lengyelország Pat Howl Kostyszyn Off the Hook 0:23:53 kisjátékfilm
Csehország Vojtech Domlatil Waves 0:03:00 kísérleti film
Magyarország Tóth Barnabás Susotázs 0:16:10 kisjátékfilm
Csütörtök, november 8., 16:55 – 18:00
Spanyolország Gerard Nogueira Rocco 0:09:03 kisjátékfilm
Németország Ilaria Di Carlo The Divine Way 0:15:00 kísérleti film
Svájc Claudius Gentinetta Selfies 0:03:44 animáció
Románia Eugen Dediu A Short Film About Voyeurism 0:04:30 kisjátékfilm
Magyarország Domokos János Családi kör 0:23:12 dokumentumfilm
Nagy-Britannia/Peru Peiman Zekavat Fifteen 0:10:08 kisjátékfilm
Péntek, november 9., 14:00 – 15:10
Magyarország Gyimesi Anna Negyven év 0:15:51 kisjátékfilm
Franciaország Elise Augarten The Deep End 0:07:10 animáció
Hollandia Shady El-Hamus Nightshade 0:14:25 kisjátékfilm
Románia Lorand Toth,                  Doru Clita Rec 0:09:12 kisjátékfilm
Kazahsztán Lyudmila Lebedeva Mangashlyk 0:18:49 kisjátékfilm
Péntek, november 9., 15:25 – 16:35
Románia Sztercey Benedek Szabolcs  Your Face Without the Screen 0:21:50 kisjátékfilm
Spanyolország Javier Murciano Road to Prohibition 0:02:50 animáció
Irán Shahriar Pourseyedian Return 0:22:45 kisjátékfilm
Oroszország Dasha Charusha Good Day 0:18:09 kisjátékfilm
Péntek, november 9., 16:50 – 18:00
Románia Ruszuly Ervin Töredékek 0:03:49 kísérleti film
Spanyolország Carlos Solano Strangers on the Road 0:19:39 kisjátékfilm
Németország Jonas Riemer Mascarpone 0:14:00 kisjátékfilm
Magyarország Láng Orsolya  Szezon után! 0:10:17 animáció
Franciaország Alexis López,             Jérémie López Inlove 0:07:35 kisjátékfilm
Venezuela Lorena Colmenares Nine Knots 0:10:31 kisjátékfilm
Szombat, november 10.,  10:00 – 11:10
Irán Sadegh Javadi Nikjeh The Fox 0:09:45 animáció
Svájc Élodie Dermange Intimity 0:04:58 animáció
Franciaország Elisabeth Silveiro,         Maëlle Grand Bossi,       Maria Castillejo Carmen The Lost Ones 0:13:37 kisjátékfilm
Magyarország Horváth Mária Cigánymesék / Hogyan lett az ember 0:07:57 animáció
Románia Simó Ibolya Falu fessiön 0:21:40 kisjátékfilm
Irán Rahbar Qanbari The Time of Pomegranate's Smile 0:07:27 kisjátékfilm
Szombat, november 10.,  11:25 – 12:35
Ukrajna Stepan Koval,             Oleksandr Kolodii Labirynth 0:08:03 animáció
Franciaország / Románia Andra Chiriac Borders 0:27:39 kisjátékfilm
Ausztrália Ruby Challenger Daily Bread 0:15:04 kisjátékfilm
Argentína Juan Pablo Zaramella Heroes 0:03:20 animáció
Románia Cristian Radu Horses Don’t Die on the Dogs’ Wish 0:01:28 animáció
Azerbajdzsán Ruslan Aghazadeh Short 0:12:48 kisjátékfilm
Szombat, november 10.,  12:50 – 14:00
Moldova Evgheni Dudceac Billion 0:21:25 kisjátékfilm
Finnország Jukka Silokunnas Vanishing Point 0:01:01 kísérleti film
Románia / Magyarország Vácz Péter Párnaarc 0:11:25 kisjátékfilm
Magyarország Lichter Péter Love Is A Piece Of Paper Torn To Bits (Charles Bukowski) 0:01:06 kísérleti film
Kína/Franciaország Qiu Yang A Gentle Night 0:15:09 kisjátékfilm
Spanyolország Carlota Pereda Piggy 0:14:41 kisjátékfilm

PARTNER CONSILIUL JUDETEAN MURES Balassi Institute Teatrul National Tîrgu-Mureş/Marosvásárhelyi Nemzeti Színház MEDIAWAVE Jazz&Blues Club Universitatea de Artă Teatrală CineEuropa Financed by AFCN CONSILIUL LOCAL TÎRGU-MURES MUNICIPIUL TÎRGU-MUREŞ Communitas Alapítvány CNC Bethlen Gábor Alap Guvernul Romaniei Departamentul pentru Relatii Interetnice Nemzeti Kulturális Alap Sponsors Leco Ortoprofil Groupama Asigurari NetConf Alton Group Phoneprest kaSound Transport Local Petry Zander Team Carocomp Toyota Eurocar Trading Zooku-Myhost OSLI studio MEDIAPARTNER CineFun.ro Aarc Filmtett Erdély TV Népújság Székelyhon Liget.ro Székelyhon - Vásárhelyi Hírlap Krónika Pannon RTV Zi de zi Ziarul de Mures Punctul Erdely FM Radio Tg. Mures Marosvásárhelyi Rádió Kolozsvari Radio Kiss FM GaGa Zile si Nopti